Folosim cookies pentru a va oferi o experienta personalizata. Click aici pentru mai multe informatii despre cookies si modul lor de folosire.

Contact

Date de contact

Adresa:

  • EXIMTUR Cluj-Napoca Saguna (Retail + Business Travel / Call Center) CLUJ-NAPOCA 400103, Str. Andrei Saguna nr. 34-36, Tel: 0264 433 569, E-mail: travel@eximtur.ro;

         ORAR:
         Luni-Vineri: 9-18
         Sambata, Duminica: Inchis

  • EXIMTUR Cluj-Napoca Iulius Mall (Retail) CLUJ-NAPOCA 400436, Iulius Mall – Str. Al. Vaida Voevod nr. 53-55, Tel: 0264 522 000, E-mail: travel@eximtur.ro;

         ORAR:
         Luni-Duminica: 10-22

  • EXIMTUR Bucureşti Calderon (Retail) BUCUREŞTI 020027, Str. J.L. Calderon (fosta Dimitrie Gerota) nr. 1-5, Sector 2, Tel: 021 315 8711, E-mail: bucuresti@eximtur.ro;

         ORAR:
         Luni-Vineri: 9-18
         Sambata: 10-15
         Duminica: Inchis

  • EXIMTUR Bucureşti Latina (Retail) BUCUREŞTI 020027, Str. Latina nr. 1, Sector 2, Tel: 031 425 0560, E-mail: bucuresti@eximtur.ro;

         ORAR:
         Luni-Vineri: 9-18
         Sambata, Duminica: Inchis

  • EXIMTUR Bucureşti Calinescu (Sediu zonal + Business Travel) BUCUREŞTI 021012, Str. Armand Calinescu nr. 26, Sector 2, Tel: 021 318 40 05, E-mail: bucuresti@eximtur.ro;

         ORAR:
         Luni-Vineri: 9-18
         Sambata, Duminica: Inchis

  • EXIMTUR Timisoara A. Iulia (Retail) TIMISOARA 300077, Str. Vlad Delamarina Victor nr. 1, Piata Operei, intrarea din str. Alba Iulia, Tel: 0256 492 958, E-mail: timisoara@eximtur.ro;

         ORAR:
         Luni-Vineri: 9-18
         Sambata: 10-15
         Duminica: Inchis

  • EXIMTUR Arad (Retail) ARAD 310025, Bd. Revolutiei nr. 64, Tel: 0257 270 077, E-mail: arad@eximtur.ro;

         ORAR:
         Luni-Vineri: 9-18
         Sambata: 10-15
         Duminica: Inchis

  • EXIMTUR Sibiu (Retail + Business Travel) SIBIU 550159, Str. Nicolae Balcescu nr. 6, Tel: 0269 245 508, E-mail: sibiu@eximtur.ro;

         ORAR:
         Luni-Vineri: 9-18
         Sambata: 10-14
         Duminica: Inchis

  • EXIMTUR Baia Mare (Retail) BAIA MARE 430211, Str. Traian nr. 5, Tel: 0262 222 395, E-mail: baiamare@eximtur.ro;

         ORAR:
         Luni-Vineri: 9-18
         Sambata, Duminica: Inchis

  • EXIMTUR Oradea (Retail) ORADEA 410002, Str. Ady Endre nr. 2, Tel: 0259 412 418, E-mail: oradea@eximtur.ro;

         ORAR:
         Luni-Vineri: 9-18
         Sambata: 10-15
         Duminica: Inchis

  • EXIMTUR Suceava Iulius Mall (Retail) SUCEAVA 720018, Iulius Mall – Calea Unirii nr. 22, Tel: 0330 803 070, E-mail: suceava@eximtur.ro;

         ORAR:
         Luni-Duminica: 10-22

  • EXIMTUR Constanta (Retail) CONSTANTA 900669, Bd.Tomis nr. 111, Tel: 0341 178 817, E-mail: constanta@eximtur.ro;

         ORAR:
         Luni-Vineri: 9-18
         Sambata, Duminica: Inchis

  • EXIMTUR Tirgu Mureş (Retail) TÎRGU-MURES 540061, Piaţa Victoriei nr. 24, Tel/Fax: 0265 250 023, E-mail: tirgumures@eximtur.ro;

         ORAR:
         Luni-Vineri: 9-18
         Sambata, Duminica: Inchis


  • EXIMTUR Medias – Franciza EXIMTUR, MEDIAS 551026, Str. I.G. Duca nr. 24, Tel: 0269 839 681, E-mail: medias@eximtur.ro;

         ORAR:
         Luni-Vineri: 9-18
         Sambata: 10-13
         Duminica: Inchis

  • EXIMTUR Iasi – Franciza EXIMTUR, IASI 700106, Bd. Independentei, nr. 10, bl. R4, parter, Tel. 0232 217 740, E-mail: iasi@eximtur.ro;

         ORAR:
         Luni-Vineri: 9-18
         Sambata: 9-13
         Duminica: Inchis

  • EXIMTUR Alba - Franciza EXIMTUR, ALBA IULIA 510077, Bd. Revolutiei 1989 nr. 14, parter, Tel/Fax: 0358 103 934, E-mail: albaiulia@eximtur.ro;

         ORAR:
         Luni-Vineri: 9-18
         Sambata: 10-14
         Duminica: Inchis

  • EXIMTUR Constanta - Franciza EXIMTUR, CONSTANTA, Bd. Ferdinand nr. 56, Tel./fax: 0241 582 831, E-mail: constanta.ferdinand@eximtur.ro;

         ORAR:
         Luni-Vineri: 9-18
         Sambata: 10-14
         Duminica: Inchis

  • EXIMTUR Bucuresti Stirbei - Franciza EXIMTUR, 10121 Bucuresti, Str. Stirbei Voda nr. 166, bl. 20C, sect. 1, Tel.: +40 314 178 230, E-mail: bucuresti.stirbei@eximtur.ro;

         ORAR:
         Luni-Vineri: 9-18
         Sambata: 9-14
         Duminica: Inchis

  • EXIMTUR Hunedoara - Franciza EXIMTUR, 331037 Hunedoara, Str. Avram Iancu nr. 10 bl. C2 sc. B, Tel./Fax: +40 354 881 886, E-mail: hunedoara@eximtur.ro;

         ORAR:
         Luni-Vineri: 9-18
         Sambata: 10-14
         Duminica: Inchis

  • EXIMTUR Resita - Franciza EXIMTUR, Reșița, P-ța 1 Decembrie 1918, Bl. 26, parter, Tel. 0355-429344, E-mail: resita@eximtur.ro;

         ORAR:
         Luni-Vineri: 9-18
         Sambata, Duminica: Inchis


Telefon: 0364 803 888 / *9977


Va informam ca atunci cand ne contactati utilizand formularul de contact, colectam din partea dvs urmatoarele date cu caracter personal: nume, prenume, e-mail, numar de telefon. Daca nu furnizati informatiile obligatorii solicitate in formularul de contact nu veti putea trimite formularul de contact si nu vom putea primi solicitarea dvs. Prin accesarea butonului TRIMITE, va dati acordul sa colectam din partea dvs aceste date cu caracter personal.