Folosim cookies pentru a va oferi o experienta personalizata. Click aici pentru mai multe informatii despre cookies si modul lor de folosire.

Agentii EXIMTUR

EXIMTUR Cluj-Napoca Saguna

Str. Andrei Saguna nr. 34-36, 400103 CLUJ-NAPOCA
Tel: 0264 433 569, E-mail: travel@eximtur.ro


ORAR:
Luni-Vineri: 9-17
Sambata, Duminica: Inchis


EXIMTUR Bucureşti Calinescu

Str. Armand Calinescu nr. 26, Sector 2, 021012 BUCUREŞTI
Tel: 021 318 40 05, E-mail: bucuresti@eximtur.ro


ORAR:
Luni-Vineri: 9-17
Sambata, Duminica: Inchis


EXIMTUR Timisoara A. Iulia

Str. Vlad Delamarina Victor nr. 1, Piata Operei (cu intrare din Str. Alba Iulia), 300077 TIMISOARA
Tel: 0256 492 958, E-mail: timisoara@eximtur.ro


ORAR:
Luni-Vineri: 9-17
Sambata, Duminica: Inchis


EXIMTUR Sibiu

Str. Nicolae Balcescu nr. 6, 550159 SIBIU
Tel: 0269 245 508, E-mail: sibiu@eximtur.ro


ORAR:
Luni-Vineri: 9-17
Sambata, Duminica: Inchis


EXIMTUR Suceava Iulius Mall

Iulius Mall – Calea Unirii nr. 22, 720018 SUCEAVA
Tel: 0330 803 070, E-mail: suceava@eximtur.ro


ORAR:
Luni-Vineri: 10-18
Sambata, Duminica: Inchis


EXIMTUR Medias

Franciza EXIMTUR

Str. I.G. Duca nr. 24, 551026 MEDIAS
Tel: 0269 839 681, E-mail: medias@eximtur.ro


ORAR:
Luni-Vineri: 9-17
Sambata, Duminica: Inchis


EXIMTUR Iasi

Franciza EXIMTUR

Bd. Independentei, nr. 10, bl. R4, parter, 700106 IASI
Tel. 0232 217 740, E-mail: iasi@eximtur.ro


ORAR:
Luni-Vineri: 9-17
Sambata, Duminica: Inchis


EXIMTUR Alba Iulia

Franciza EXIMTUR

Bd. Revolutiei 1989, nr. 14, Bl. B4/2, parter, Alba Iulia
Tel.: 0358 103 934 
Mobile: 0745945235
E-mail: albaiulia@eximtur.ro


ORAR:
Luni-Vineri: 9-18
Sambata: 10-14
Duminica: Inchis


EXIMTUR Constanta

Franciza EXIMTUR

Bd. Ferdinand nr. 56, CONSTANTA
Tel./fax: 0241 582 831, 0745091685 , 0753118313
E-mail: constanta.ferdinand@eximtur.ro


ORAR:
Luni-Vineri: 9-18
Sambata: 10-14
Duminica: Inchis


EXIMTUR Hunedoara

Franciza EXIMTUR

Str. Avram Iancu nr. 10 bl. C2 sc. B, 331037 HUNEDOARA
Tel./Fax: +40 354 881 886, E-mail: hunedoara@eximtur.ro


ORAR:
Luni-Vineri: 10-17
Sambata: 10-13
Duminica: Inchis


EXIMTUR Resita

Franciza EXIMTUR

P-ța 1 Decembrie 1918, Bl. 26, parter, RESITA
Tel. 0355-429344, E-mail: resita@eximtur.ro


ORAR:
Luni-Vineri: 9-18
Sambata, Duminica: Inchis